Осмислення світоустрою і місця в ньому людини можливе лише через призму філософії. Філо-софія (за грецькою мовою) любов до мудрості. Але більш реальне осмислення філософії можливе лише через фало-софію (з використанням асоціативного мислення), що і є суттю філософії, як основи життя, регенерації клітин організму. А отже, Богом створена людина саме для філософського мислення, яке потребує як логічного, так і асоціативного мислення. Бо тільки в такому ракурсі починаєш розуміти значення слів і їх вагу. Отже, за Біблією, спочатку було СЛОВО. А значить, весь світ будується на значенні слів. Більшість нас, українців, володіє досконало гордою російською та м’якою, не менш гордою, українською мовами. Саме двомовне тлумачення слів дозволяє визначити справжні язичницькі філософські орієнтири при визначенні істинного значення вивчаємого об’єкту. Та все ж відсутність в українській мові аналога слова «возложить», нівелює чоловічу особистість, деколи перетворює його на ганчірку, бо чоловік має право ВОЗЛОЖИТЬ на себе обов’язки чоловіка, батька, сина, господаря, і саме це звучить гордо! Саме тому нам так необхідна двомовність, особливо при визначенні товару. Адже, в українському трактуванні, товар має бути послугою, в духовному і матеріальному значенні цього слова. А отже, життєвий цикл такого товару має відповідати терміну дії відповідної послуги. Для цього треба навчитися філософському мисленню, інакше кажучи, вивчити і проаналізувати дію всіх зв’язків, створення яких можливе при контакті даного об’єкту із світом. Тільки такий, глибокий, аналіз дасть можливість панувати українським товарам на ринку і за ціною, і за якістю. Трирівнева система оплати праці забезпечить відповідний, правильний старт у цьому напрямку.
Але зробимо півкроку назад. Нами керує власне Міністерство Охорони Здоров’я Голови. І саме воно відповідає за здоровий стан людини. Йому лишень потрібен правильний раціон. Девіз молодих членів суспільства, які в захопленні від пригод Гарі Потера та хронік Нарнії: «Не треба їсти своїх молодших друзів» має стати Законом для кожного. Отже молодість, гарне здоров’я і самопочуття Вам забезпечені. А відтак у Вас з’явиться потяг до знань і до праці. Завдяки Вам запрацюють заводи, буде прийнята Верховною Радою Програма Безкоштовної обов’язкової добровільно-примусової початкової вищої освіти із «курсом молодого бійця» і «виробничою практикою» по закінченні навчального закладу. П’ятигодинний робочий день стане нормою. Плодотворною працею Ми поставимо на ноги піраміду «лохотрону», вже п’ятнадцять років нав’язуємого українцям американськими радниками «соціалізму» на західний манер, і здійснимо перехід до справжнього комунізму з безгрошовим обігом товарів і послуг.
ФИЛОСОФИЯ ВРЕМЕНИ
…3.00 24.10.06. Через час – утро в Советском Союзе. Идет 21-й год Перестройки…
За окном о чем-то переговариваются собаки на территории АК-2222, в небе ни звезд ни Луны, светится окно стеклоблоков ангара сервиса, невдалеке виднеется прожектор стоянки иномарок, в домах Европейской площади светятся одинокие оконца.
Вырвавшись из оков спецчасти по направлению сослуживцев за прибытие не по форме одетым для заступления на боевое дежурство, включил «Одинокую звезду»…
…Вчерашний день начался с первого дня возвращения к жизни Светочки, а закончился милой беседой с красавицей дочерью в присутствии дедушки до прибытия, мчащегося на «пятерке» наряда милиции. Выяснил все что хотел. Дочь оказалась вся в маму – глупенькая болтушка, мило перекинувшая ножку, держащая «зуб» за отпечаток пластиковой пряжки на попке в период квартирования у Саши и Нади в ожидании долгожданной квартиры. Никакой благодарности «биологическому отцу» за порождение и физическую закалку. Брак с ее мамой начался со лжи, о чем получил прямое указание дяди Тимы перед свадьбой, получившее подтверждение репликой тестя.. Дочь оправдала надежды.
…вода в туалете не течет. Беру разводной и ремонтирую кран. Неудача… Поплавок, российского производства, купленный за 8 грн. на «пьяном» рынке не подходит по конструкции входного штуцера. Ломать не охота… Через час утро в Украине, а радиоточка молчит. Где я? Кто я? Будет ли свет? Чувствую себя одиноким волком… Иду прогуляюсь?… Зажурчала вода в бачке совмещенного санузла. Успокаиваюсь. Жизнь начинается. Мне 52. Зазвучали позывные трансляционного радио, поют Гимн Украины. 5.30. Часы отстают…
Вспомнился разговор с генеральным директором по вопросу моего трудоустройства маркетинг-директором ДП ВО «Карпаты». Вопрос будет решаться некомпетентными слабообразованными клерками, пришедшими вместе с новым «генеральным», по рангу моими будущими подчиненными… Принимаю решение встречи с куратором. Звучит «Фактор-2»…Переключаюсь на оформление второй заявки…
За вікном розпочинається світанок нового дня на шляху до світлого майбутнього…Земля прокидається, і з нею Нова Україна.
Сколько стоит сострадание
Жизнь – это смерть (по Ф.Энгельсу). Величие этой формулы неопровержимо. Уходят из жизни старшие поколения, выпустив в жизнь молодые. В жизни каждого настают минуты скорби, моменты расставания с близким и дорогим человеком. Мы живем в обществе, в тесном контакте с друзьями и товарищами, которые в тяжкие часы выражают сострадание близким людям поддержкой, скорбным молчанием, рукопожатием, букетиком бессмертника, символа вечной памяти о покинувшем этот мир. В этот момент бесценными являются цветы и венки памяти. Измеряется ли сострадание деньгами? Являются ли они мерой нашего сочувствия, любви и уважения к живущим на Земле? Никакие деньги, оркестры, кавалькады не заменят утраченного близкого человека. Но символы нашего сострадания имеют свое измерение мерой вложенного труда в тот или иной продукт. Стоимость же меры труда измеряется мерой любви к потребителю твоего труда. В условиях рынка любовь измеряется деньгами. Увы, и она является товаром. Кощунство этого факта до сих пор неприемлемо большинством наших сограждан, выросших и впитавших родительскую любовь с материнским молоком в неведении о жестоких законах рынка. Труд как родник жизни, как средство существования и самовыражения, труд – наша потребность. Никому не нужна милостыня. Всем нужна любовь. И уважение.